Historia 2

Imię: Piotr Wałczyk

W CCH od: Lipiec 2005

Po uzyskaniu magistra kierunku zarządzania w 2005 przyszedł czas na znalezienie właściwej pracy. Od dobrego znajomego usłyszałem o wspaniałym Zamku w Anglii i postanowiłem złożyć swoją aplikacje.

Moje marzenie się spełniło, gdyż po procesie rekrutacji okazało się ze mogę zacząć prace w Camelot Castle zaraz po absolutorium.

Camelot Castle jest niesamowitym miejscem do pracy. Wspaniałe widoki, ocean i sam zamek z 1899 roku sprawiają ze każdy dzień jest inny. Pan i Pani Mappin oraz Pan Stourton – właściciele zamku od samego początku mojego pobytu byli bardzo życzliwi i zawsze służą pomocą kiedy jej potrzebuje. Nasz zespół jest pełen miłych i zdolnych ludzi którzy wiedza co chcą osiągnąć w życiu.

Moi rodzice również mogli skosztować magii Zamku podczas ich odwiedzin tutaj. Miło było zobaczyć uśmiech na ich twarzy gdy zobaczyli na własne oczy w jak pięknym miejscu mieszkam i jak dobrze mi się powodzi. W końcu w dużym stopniu też ich zasługa.

Camelot Castle to dużo więcej niż tylko praca i kocham każdą chwilę spędzoną tutaj.

Piotr Wałczyk

 

Name: Peter Walczyk

At CCH since: July 2005

After obtaining a master's degree in management in 2005, time came to find the right job. I heard from a good friend of the great castle in England and decided to send my application.

My dream came true, because after the recruitment process I got approved and I could start work at Camelot Castle just after finishing my University.

Camelot Castle is an amazing place to work. Incredible views of the ocean and the castle dating all the way from 1899 make every day an adventure. Mr. and Mrs. Mappin and Mr. Stourton - owners of the castle from the very beginning of my stay were very friendly and always available to help me when I needed it. Our team is full of nice and talented people who know what they want to achieve in life.

My parents also were able to taste the magic of Castle during their visit here. It was nice to see smile on their faces when they saw with their own eyes what a beautiful place I live in and how well I am doing. To a large extent it is thanks to them too.

Camelot Castle is much more than just a job and I love every moment spent here.

Peter Walczyk